WiFi detektor kouře SMART (Požární hlásič a detektor kouře s připojením WiFi)

Kominictví Staňková » Eshop » Požární hlásiče » WiFi detektor kouře SMART (Požární hlásič a detektor kouře s připojením WiFi)

Tento moderní hlásič požáru vám vaše obydlí ochrání i když nejste doma, stačí jej připojit k vaší domácí bezdrátové síti a v případě hrozby jste informováni formou notifikace na mobilní telefon. Hlasitost sirény je pak 85 dB. Dále oceníte jeho malý nenápadný rozměr, přičemž dokáže zaznamenat už pouhý viditelný kouř, počínající požár pak detekovat v okruhu 20 m2. Funkčnost detektoru zajišťují 2 baterie typu CR2 (součástí balení), pokud není v provozu vydrží baterie až 5 let, v případě alarmu 10x denně je životnost baterie pak 1 rok. Na výměnu baterie vás upozorní mobilní aplikace. Další výhodou tohoto detektoru kouře je možnost spárování s přídavnou Wi-Fi sirénou či s dalšími Wi-Fi zařízeními.

Lze naprogramovat na různé akce (Automatizace) Bezplatná mobilní aplikace v českém jazyce pro zařízení s iOS a Android (Tuya Smart nebo Smart Life – Smart Living) Podpora Amazon Alexa, Google Assistant, IFTTT Wi-Fi 2,4 GHz

Rozměry: 70 × 25 mm

Množství
Produkt není na skladě

Cena: 749,00 Kč

Cena je bez DPH.

Tento produkt je vyprodán.

LoadingAkutalizuji...