Skříňky

Požární krabička na klíč

Krabička na klíč je vyrobena z pvc. Ve vnitřní straně krabičky je připevněno plexisklo, které v případě potřeby promáčknete dovnitř. Krabička kulatá o průměru 9 cm.

Množství
Produkt není na skladě

Cena: 72,00 Kč

Požární krabička na klíč – kovová

Požární krabička na klíč k únikovému východu je důležitý prvek požární ochrany v budovách. Kovová schránka umožní schovat klíč za rozbitné sklíčko, popřípadě jej lze uzamknout. Schránka může sloužit i pro zapečetění klíče.

Materiál: kovová schránka nehořlavá

Rozměry (zamykatelná): 110 x 95 x 30mm

 

Množství
Produkt není na skladě

Cena: 295,00 Kč

Požární krabička na klíče

kovová schránka nehořlavá, rozměr: 77 x 77 x 20 mm

Množství
Produkt není na skladě

Cena: 250,00 Kč

Požární skříň na hasicí přístroj 6kg práškový

Požární skříň na 6kg práškový hasicí přístroj pro připevnění na zeď. Skříň je zamykatelná, s klíčem uloženým za rozbitným sklem, kterým v případě požáru skříň otevřete a vyjmete hasicí přístroj. Bez předního skla.

Materiál: kov
Barva: červenáProdukty
Rozměry: 28 x 29 x 65 cm

Množství
Produkt není na skladě

Cena: 1 280,00 Kč

PVC box na hasicí přístroj 6 kg

Přepravní box nebo box na hasicí přístroj z plastu pro hasicí přístroje velikosti cca 6 litrů/kg. Chrání hasicí přístroj před povětrnostními vlivy, nečistotami (špínou), vandalismem, zabraňuje vysychání hadice, zabarvení štítku.

Technický popis
Vlastnosti: – robustní skříň mimořádně dobré kvality – box je vybaven praktickým plastovým oknem – pro hasicí přístroje objemu cca 6 litrů/kg – nárazuvzdorné pouzdro Rozměry: 630 x 335 x 240 mm

Množství
Produkt není na skladě

Cena: 849,00 Kč

LoadingAkutalizuji…