O NÁS

Vážení zákazníci,

vítáme Vás na našich webových stránkách. Dovolte, abychom se Vám ve stručnosti představili.

Firma Jaromír Olič – ROL, se na trhu objevuje již od roku 1994, kdy začala s činností bezpečnosti práce a požární ochrany. Už v roce 1985, kdy měl Jaromír Olič na starosti v OBP všechny komíny na Rakovnicku, jej tato profese zaujala a kominické řemeslo se mu stalo koníčkem natolik, že se kominíkem i vyučil. Tím se v roce 1997 firma rozšířila i o služby kominické. V dalších letech se firma začala specializovat i na autorizované měření malých zdrojů. V roce 2007 Jaromír Olič vytvořil se svou kolegyní Dianou Staňkovou sdružení fyzických osob a to pod názvem Sdružení Staňková – Olič – Rol. Od května 2013 se firma přejmenovala na Kominictví – Diana Staňková a to na základě zániku sdružení fyzických osob. Kdy p. Olič odešel do zaslouženého důchodu a p. Staňková se stala majitelkou firmy.

Naší specializací nejsou tedy jen komíny, komínové systémy a veškeré kominické činnosti s tím související (vložkování, frézová, stavba, revize, servis komínů), ale také požární ochrana a s tím spojen prodej a revize přenosných hasicích přístrojů a hydrantových systémů. Dále pak bezpečnost práce a s tím spojené veškeré školení. Samozřejmostí je i odborné poradenství.

Působíme především v Rakovníku ale i v Novém Strašecí, Kladně i Berouně.

Všichni naši zaměstnanci firmy mají za sebou dlouholetou praxi a jsou na slovo vzatými odborníky. Používáme pouze nejkvalitnější materiály a nejmodernější technologie.